• Agro Avrasya
  • Masterrind Genetik
  • Çelik Veteriner
  • MÇ İlaç
  • Celik Cesa Europe
  • Progien

Agro Avrasya

Ülkenin çeşitli bölgelerinde Agro Avrasya Market zincirlerini hedefleyen Çelik Çesa Group, kaliteli ve doğru ürünlerin en ekonomik şartlarda ve zamanında teslim anlayışıyla 10 yılı aşan tecrübesiyle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

1300’ ün üzerinde nitelikli ürünü en ekonomik şartlarda ve zamanında üreticilermizle buluşturuyoruz. Büyükbaş ve küçükbaş hayvan üreticilerimizin ihtiyaç duyabileceği A’dan Z’ ye tüm malzeme ve ekipmanları uzman teknik ekibimiz, geniş ürün portföyümüz ve etkin dağıtım kanallarımızla karşılıyoruz.

İşletmelerdeki verimliliği arttırmayı misyon edinmiş firmamız, doğru beslenme ürünleri olarak yem katkı ürünleri ve hammaddeleri, etkin hijyen ürünleri ve doğru kullanılması konusunda, genetik gelişim ve doğru ıslah konularında teknik desteğin verilmesinin yanında bizimle çalışmayı tercih eden tüm üreticilerimize ihtiyaçları doğrultusunda her türlü ekipman, proje ve teknik desteği sağlamaktadır.

Yapmış olduğumuz başka bir yenilikle büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık ürünleri dışında evcil dostlarımız için ihtiyacınız olan ürünleri de ürün portföyümüze ekledik. Bu alanda kedi maması, köpek maması, bakım ürünleri ve aksesuar çeşitlerini en ekonomik şartlarda müşterilerimize sunmayı hedeflemekteyiz.

Beslenme Ürünleri

Gerek küçükbaş gerekse büyükbaş hayvanların her türlü yem katkı ürünleri, buzağı ve ruminant mamaları en ekonomik koşullarda temin edebilirsiniz.

Buzağı Bakım Ürünleri

Biberon, emzirme kovaları, buzağı kulübeleri ve daha bir çok buzağı bakım ürünlerini mağazamızda bulabilirsiniz.

Hayvancılık Malzemeleri

Süt sağım ürünleri, tırnak bakım ve meme bakımı gibi hayvancılıkla ilgili tüm ürünleri tek bir noktadan temin edebilirsiniz.

Çiftlik Malzemeleri

Çiftliğiniz için gerekli olan, tekstil ürünlerinden elektrikli çite kadar her türlü aksesuar ve ekipmanı mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Hijyen Ürünleri

Hayvan sağlığı açısından kritik önem teşkil eden ortam, personel ve çiftlik temizliği için gerekli her türlü hijyen ürünleri.

Evcil Hayvan Ürünleri

Evcil dostlarımız için ihtiyacınız olan tüm ürün ve aksesuarları mağazamızda bulabilirsiniz.

Operasyon Malzemeleri

Veteriner hekimlerin kullanabileceği ve çiftliğiniz için gerekli her türlü cerrahi ve medikal malzemelerin yer aldığı ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.

Şubelerimiz;

Merkez / İstanbul: Velibaba Mah. Ankara Cad Ebrar Sok. No:1, 34896 Pendik/İstanbul

Kırklareli / Lüleburgaz: Hürriyet Mahallesi Eski İstasyon Caddesi No:33/B Lüleburgaz/Kırklareli