Buzağı Kayıplarının Önüne Geçin!

Beslenme Katkıları

Ülkemizin en büyük problemlerinden olan “Erken Dönem Buzağı” kayıplarının önlenmesi adına, hem sahada etkin teknik ekibimizle hem de bu konuya özel üretilen ürünlerimizle işletmeye özel çözümler sunuyoruz. Celik Animal Care olarak koruyucu veteriner hekimlik kavramının öncülüğünü yapmanın verdiği gurur ile kaliteli, yararlı ve güvenli ürünleri sektöre sunmaktayız.

Beslenme ve Yem Katkı Ürünleri

Gerekli vitamin, mineral, aminoasit, probiyotik, enzimler ve iz elementler sağlandığında hayvanın sağlık durumu ve performansı iyileşir.

Koruyucu hekimliğin önemli bir parçası olan beslenme alanında da çalışmalarımızı büyük bir titizlik ve profesyonellik ile sürdürmekteyiz.

Beslenme ve Yem Katkı Ürünleri konusunda uzman teknik ekibimiz, 20 yılı aşkın sektör tecrübemizle koruyucu hekimlik amacıyla geliştirdiğimiz özel çözümleri, talep doğrultusunda işletmeler özelinde de danışmanlık hizmeti olarak sunuyor.

Hayvan Sağlığında Yeni Çizginiz Çelik Animal Care bünyesinde yer alan Beslenme Portföyü hayvan sağlığı ürün portföyümüz sizlerle birlkte.