Canlı Hayvan Temini

Ülkenin dört bir yanında yaygın hizmet veren pazarlama ve satış ağımız ile ülke birinciliği ünvanımızı gururla taşımaktayız.

Ulaşılmak istenen amaca göre hayvan ırkının seçim ve millileştirme sürecinin titizlikle gerçekleştirilmesi verimi etkileyen en önemli unsurlar arasında yer almaktadır.
Çelik Çesa Group olarak, ülkemizde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın 2010’da hayvan ithalatına izin vermesi ile birlikte profesyonel olarak hayvan ithalatı hizmeti vermekteyiz. AGROPLANET adı altında yürüttüğümüz çalışmalarla ülkenin dört bir yanında yaygın hizmet veren pazarlama ve satış ağımız ile ülke birinciliği ünvanımızı gururla taşımaktayız.

 

Piyasaya arz etmek üzere seçtiğimiz hayvanların teknik kalite olarak amacına en uygun olan ve başarılı sonuçlar alınacağı teyit edilmiş olmasına azami gayret sarf etmekteyiz. Canlı hayvan temin sürecinin önem arz eden aşamalarından olan talep toplama, gerekli izinlerin alınması, bakanlık organizasyonu, yurt dışından hayvan seçimi, ithalat sonrası takip ve geri bildirim süreçlerini yılların profesyonel hizmet anlayışı ile sunmaktayız.
Ulaşılmak istenen amaca göre hayvan ırkının seçimi, verimi etkileyen en önemli unsurların arasında yer almaktadır. Bu nedenle piyasaya arz etmek üzere seçtiğimiz hayvanların teknik kalite olarak ulaşılmak istenen amaca en uygun olan ve başarılı sonuçlar alınacağı teyit edilmiş olmasına azami gayret sarf etmekteyiz.
Temin edilecek hayvanı Avrupa’da sürü kayıt defterine kaydedilmiş olanlardan seçmekteyiz, yani hayvanın genetik özellikleri temin edilmeden önce güvenilir pedigri bilgilerinden belirlenen kriterlere göre ön seçim yapmaktayız. Ayrıca talebiniz doğrultusunda Avrupa’da sizi misafir edebilir, çiftliklerimizi mobil ekiplerimiz yardımı ile keşfetmenizi sağlayabiliriz.

Bize Ulaşın

0850 346 33 33

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile olan tüm bürokratik  süreci sizin adınıza  Ankara’da bulunan uzman ekibimiz ile karşılıklı güven ortamında yürütmekteyiz. Bu  anlamda üreticilerimiz için bürokrasi kaynaklı oluşan güçlükleri üstlenerek profesyonel hizmet sunan tek firmayız.

Bize Ulaşın

0850 346 33 33

Nakliye sürecinin efektif organizasyonu, hayvanın yıpranmaması adına önem teşkil eder. Hayvanların, nakliye sürecinde yaşanan koordinasyon problemleri nedeniyle yıpranmaması, özenli ve uzman ekip üyelerimizin refakatinde ülkemize sorunsuz ulaşmaları sağlanır.
Çözüm ortağımız olan gümrük acentaları tarafından yürütülen bu süreç, bünyemizde bulunan dış ticaret uzmanlarınca titizlikle takip edilmektedir.

Bize Ulaşın

0850 346 33 33

Sorunsuz bir teslimat sonrasında da sizlerle olan iletişimizi koparmıyor, yıllarca sürmesini temenni ettiğimiz güven ortamını koruyoruz. Geri bildirimlerinize göre gerekli desteği sağlıyor, memnuniyetiniz için çalışıyoruz.
İthal edilen hayvanların adaptasyon sürecinde beslenme ve rasyon konularında uzman ekibimizle gerekli desteği sağlarken aynı zamanda sürünün geleceği ve verimliliğine yönelik ıslah çalışmalarında da tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.
Canlı hayvan temini ile ilgili tüm sorularınız için bizimle iletişime geçin.