5. Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresini Tamamladık

 

Sektörümüz adına oldukça önemli olduğunu düşündüğümüz 5. Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresini tamamlamış bulunmaktayız. Bu yıl gümüş sponsor olarak destek verdiğimiz kongrede, birbirinden değerli konuşmacıların sunumları ve etkinliklerle güzel bir kongre geçirip, sektör paydaşlarımız ile tanışma ve fikir paylaşımında bulunma fırsatı yakaladık.

Ülke hayvancılığımızın gelişimi adına üzerinde durduğumuz önemli noktalardan olan buzağı sağlığı ve bilinçli hayvan ıslahı konularında verimli konuşmalar ve sunumlar gerçekleşti. Bu tarz etkinliklerin konunun öneminin anlaşılması, verim kayıplarının düşürülmesi adına büyük önem taşıdığına inanıyoruz.

İlginizi Çekebilir!  Koruyucu Aşılama

Biz Çelik Çesa Group olarak, her zaman olduğu gibi ülke hayvancılığını gelişmesi ve standartlarının yükseltilmesi için taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle bu ve benzeri etkinlikleri destekliyoruz.

Bu kongrenin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği yetkililerine ve Başkan Prof.Dr. Hasan Batmaz hocamıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Önümüzdeki dönemlerde gerçekleşecek benzer etkinliklerde görüşmek dileğiyle.

 

Derviş Murat Çelik

Çelik Çesa Group Genel Müdürü

Facebook Yorumları