Çelik Çesa Group’tan Lüleburgaz’da İftar Yemeği

Lüleburgaz’da düzenlediğimiz iftar yemeğimizde bölgedeki üreticiler ve veteriner hekimlerle bir araya geldik. 29 Mayıs Salı akşamı Gıyb-et restoranda gerçekleşen İftar yemeğimize, Çelik Çesa Group Genel Müdürü-Veteriner Hekim Derviş Murat Çelik, Genel Müdür Yardımcısı-Elektronik ve Haberleşme Mühendisi Ali Burak Çelik ve diğer yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Grup şirketlerimizden Lüleburgaz’da hizmet veren Agro Avrasya Hayvancılık Market’in organize ettiği iftarda Trakya’nın farklı bölgelerinden çiftçi, hayvancı ve veterinerler bir araya geldi.

İftarın ardından bir konuşma yapan Çelik Çesa Grup Genel Müdürü Derviş Murat Çelik; “Var olan birikim ve gücümüz ile ülke hayvancılığına hizmet ve ekonomiye katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Bu sektörden kazanılan her kuruşun yine bu sektöre yatırımıyla, gelişen dünya standartlarını titizlikle takip ederek, ilerleyen teknolojinin ülkemizin her noktasında hassasiyetle ulaştırılmasını ve kullanılmasını, bu kapsamda kalite politikamızdan taviz vermeden misyonumuz olan “koruyucu hekimlik” doğrultusunda ülkemiz hayvancılık sektörüne, kıymetli iş ortaklarımızın da destekleriyle,  daha uzun yıllar hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir!  Çelik Çesa Group Uluslararası Katar Tarım Fuarında!

 

Facebook Yorumları