Malzeme & Ekipmanlar

Agro Avrasya Hayvancılık Marketleri olarak 1000’i aşkın ürün çeşitimizle, hizmeti üreticilerimizin ayağına kadar götürmekteyiz.
Hayvancılık faaliyetlerinin sürdürebilmesi için gerekli malzemelerin amaç ve faaliyet türüne göre seçilmesi azami önem teşkil etmektedir. Doğru malzeme ve ekipman seçimi aynı zamanda maddi ve manevi kaynakların verimli kullanılmasını sağlar.

 

Çelik Çesa Group olarak tüm Türkiye pazarında ithalat, pazarlama ve dağıtım faaliyetlerimize üreticilerimizin yoğun olduğu bölgelerde tüm ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla, veteriner parekende marketleri tesis ederek aktif rol almaktayız.

 

Bunun ilki Lüleburgaz, ve ikinsicisi Karacabey’de hizmet veren Agro Avrasya Hayvancılık Marketler zincirini ülkemizin çeşitli bölgelerinde kurarak, kaliteli ve doğru ürünlerin en ekonomik şartlarda ve zamanında üreticiyle buluşmasını sağlamaktayız.

Doğru malzeme ve ekipman seçimi ve kaynakların verimli kullanılmasını sağlar.

 

Üreticimizin ihtiyaç duyulabileceği A’dan Z’ye tüm malzeme ve ekipmanları, geniş ürün portföyümüz,  ve etkin dağıtım kanallarımızla karşılıyoruz.

Bize Ulaşın

0850 346 33 33

Operasyon sürecinde kullanılacak malzemelerin kalitesi, sürecin başarılı geçmesine yardımcı olur.
Bu malzemelerin ihtiyaç anında tedarik edilememesi telafisi mümkün olmayan sonuçlara yol açabilir. Kaliteli malzemelerin zamanında tedariği hususunda, veteriner kliniklerine ve çiftliklere geniş ürün portföyümüzle hizmet vermekteyiz.

Doğru ve planlı bir bakımla sağlıklı hayvanlar,  verimli sürüler…

 

Doğru şekilde yapılan tırnak ve meme bakımı, hayvanın verim ve performansını direkt olarak etkileyen bir unsurdur. Bu konuda yapılan yanlış uygulamalar, sürü sağlığını tehlikeye atmakta ve hatta hayvan kaybına sebebiyet verebilmektedir.

Elektrikli çit sistemleri, daha güvenli bir çiftlik ortamı yaratılmasına yardımcı olur.

 

Elektrikli çitler sürüleri özellikle çevresel şartlardan kaynaklanan tehlikelerden korurken, aynı zamanda sürülerin yönlendirilmesi ve kontrolünde  aktif rol oynamaktadır.